Finanční zprostředkovatel

Místo pracoviště: Čáslav
Úvazek: Plný úvazek
Druh vztahu: Živnostenský list (IČO)
Práce z domova: Občasná
Min. požadované vzdělání: S maturitou
Vloženo: 15.02.2021

O společnosti

Specializace na rodinné finance.

Pracovní náplň

  • Aby mohl zájemce dle platné legislativy začít pracovat, musí nejprve projít za pomoci zkušeného mentora vzdělávacím procesem zakončeným příslušnou akreditací.
  • Pokud ji už tedy nemá !
  • Poté lze přímo začít vykonávat konzultační činnost a případné poradenství s klienty.

Požadujeme

  • Ochotu se vzdělávat a přizpůsobovat.
  • POZOR : pouze pro vážné zájemce, kteří vidí finanční obor, jako svou dlouhodobou profesní cestu. Nejedná se o přivýdělek, ale o možnost na sobě zapracovat.

Nabízíme

  • Maximální podporu a 22 leté zkušenosti v oboru pojišťovnictví a financí. Velice slušné finanční ohodnocení a pracovní svoboda.

Vyřizuje

Martin Jelínek
Majitel a jednatel
Tel.: 603575568

Další benefity

Home Office

Buďte mezi prvními zájemci o tuto pozici.

Vyplňte motivační dopis!
Povoleny jsou pouze přílohy PDF, DOC, DOCX, ODT. Maximální velikost 2MB.
Vyberte soubor s životopisem!
Vyplňte jméno!
Vyplňte příjmení!
Vyplňte e-mail!
Vyplňte telefon!
Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů