Frontend vývojář - React

Společnost: Gramonet s.r.o.
Místo pracoviště: Čáslav
Úvazek: Plný úvazek, Částečný úvazek
Druh vztahu: Živnostenský list (IČO)
Práce z domova: Plná
Min. požadované vzdělání: S maturitou
Vloženo: 10.01.2021

O společnosti

Zabýváme se především programováním internetových aplikací na míru.
Ať už jde o klasické firemní prezentace, nebo složité administrační nástroje.
Mezi naše portfolio patří eshopy, CRM systémy, intranety a mnoho dalších uživatelsky customizovatelných řešení.

Pracovní náplň

  • tvorba webových aplikací podle analýzy a požadavků zákazníka
  • vývoj, rozvoj a správa našich produktů

Požadujeme

  • výbornou znalost Reactu, HTML5, CSS3
  • znalost problematiky responsivního designu, přístupnosti a použitelnosti
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • zkušenosti s UX velkou výhodou
  • práce s GIT
  • proaktivní přístup a zapálení
  • analytické myšlení a schopnost o problémech přemýšlet
  • anglický jazyk alespoň na úrovni čtení technické dokumentace
  • ochota učit se nové věci

Nabízíme

  • plný homeoffice
  • pružnou pracovní dobu (není důležité, kdy na projektu pracuješ, ale jestli dodáš výsledek v dohodnutém termínu a kvalitě)
  • nadprůměrné finanční ohodnocení dle odvedené práce
  • možnost profesního růstu při práci s novými technologiemi

Vyřizuje

Lukáš Dohnal
Tel.: 605 102 405

Další benefity

Home Office
Možnosti vzdělávání a kurzů
Pružná pracovní doba
Práce přes noc
Výborný kolektiv
Česká společnost

Buďte mezi prvními zájemci o tuto pozici.

Vyplňte motivační dopis!
Povoleny jsou pouze přílohy PDF, DOC, DOCX, ODT. Maximální velikost 2MB.
Vyberte soubor s životopisem!
Vyplňte jméno!
Vyplňte příjmení!
Vyplňte e-mail!
Vyplňte telefon!
Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů