INŽENÝR KVALITY

Společnost: Ljunghall s.r.o.
Místo pracoviště: Čáslav
Úvazek: Plný úvazek
Druh vztahu: Pracovní smlouva (HPP)
Práce z domova: Nelze
Min. požadované vzdělání: S maturitou
Vloženo: 01.02.2021

O společnosti

Ljunghall s.r.o.
Jsme přední světový výrobce hliníkových komponentů pro automobilový průmysl. Náš tým v Čáslavi se orientuje zejména na inovativní řešení pro elektromobilitu. Naše produkty najdete v hybridních a elektrických vozech předních světových značek jako je Audi, BMW, Daimler, Porsche, Volvo, Scania a další.

Pracovní náplň

  • Denní komunikace se zákazníkem
  • Spravování dodavatelských portálů zákazníků v rámci přidělených přístupových práv (reklamační řízení, PPAP, ostatní dle CSR)
  • Být členem projektového týmu APQP při realizaci produktu/procesu.
  • Plnění úkolů dle APQP plánu projektu a dle CSR
  • Kompletace PPAP/EMPB dokumentace a předložení zákazníkovi ke schválení
  • Podílení se na interním vzorkování dílů pro určené zákazníky
  • Řízení zákaznické reklamace dle CSR
  • Vedení 8D týmu v rámci řešení zákaznické reklamace
  • Podílení se na řešení interních reklamací dílů pro určené zákazníky
  • Zajištění úspěšnosti interních, externích a certifikačních auditů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru, znalost čtení výkresů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost metodiky 8D (Ishikawa, 5W); základní znalost jiných metodik vedoucích k odhalování kořenové příčiny problému (DOE, IS/IS NOT, FTA)
  • Minimálně základní znalost „quality cores“ (SPC, MSA, FMEA)
  • Minimálně základní znalost norem dle certifikace firmy (IATF16949, ISO14001)
  • Minimálně základní znalost procesu APQP, metodik pro schvalování procesů/produktů zákazníkem (PPAP, EMPB)
  • Uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office)
  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Schopnost řídit/vést tým
  • Komplexní analytické myšlení
  • Flexibilita
  • Schopnost zvládat zátěžové situace/stres
  • Asertivní, komunikativní osobnost
  • tah na branku
  • samostatný a iniciativní přístup
  • systematicky uvažující - koncepční typ člověka

Nabízíme

  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • penzijní/životní připojištění
  • příspěvek na dopravu (až 2.000,-/měs)
  • 5 týdnů dovolené
  • benefitní cafeterie (4.000,-/rok)
  • dotované závodní stravování (25,-/oběd)
  • placené vzdělávání
  • interní akce
  • práci s nejmodernějšími technologiemi v příjemném prostředí
  • odměna za doporučení nového zaměstnance až 10.000,-Kč

Vyřizuje

Lenka Medunová
HR Business Partner
Tel.: 731 186 907

Buďte mezi prvními zájemci o tuto pozici.

Vyplňte motivační dopis!
Povoleny jsou pouze přílohy PDF, DOC, DOCX, ODT. Maximální velikost 2MB.
Vyberte soubor s životopisem!
Vyplňte jméno!
Vyplňte příjmení!
Vyplňte e-mail!
Vyplňte telefon!
Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů