Přijmeme sestřičku do zubního centra v Čáslavi

Místo pracoviště: Čáslav
Úvazek: Plný úvazek, Částečný úvazek
Druh vztahu: Pracovní smlouva (HPP)
Práce z domova: Nelze
Min. požadované vzdělání: Vyšší odborné
Vloženo: 25.07.2022

Pracovní náplň

  • Přijmeme sestřičku do moderní zubní ordinace v Čáslavi. Nástup ihned. Nabízíme výhodné platové podmínky, zajímavé zaměstnanecké benefity a možnost zkráceného úvazku.
  • Kontakt: filip.pekarek@seznam.cz
  • Mob.: 725 047 342

Požadujeme

  • nutný obor všeobecná sestra, zubní instrumentářka, praktická sestra, zdravotnický asistent, pečlivost, pracovitost, spolehlivost

Nabízíme

  • výhodné platové podmínky, zajímavé zaměstnanecké benefity a možnost zkráceného úvazku.

Vyřizuje

Filip Pekárek
Tel.: 725047342

Další benefity

Možnosti vzdělávání a kurzů
Zdravotní péče

Buďte mezi prvními zájemci o tuto pozici.

Vyplňte motivační dopis!
Povoleny jsou pouze přílohy PDF, DOC, DOCX, ODT. Maximální velikost 2MB.
Vyberte soubor s životopisem!
Vyplňte jméno!
Vyplňte příjmení!
Vyplňte e-mail!
Vyplňte telefon!
Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů