Správce majetku města

Společnost: Město Čáslav
Místo pracoviště: Čáslav
Úvazek: Plný úvazek
Druh vztahu: Pracovní smlouva (HPP)
Práce z domova: Občasná
Min. požadované vzdělání: S maturitou
Vloženo: 08.09.2021

O společnosti

Město Čáslav, jako zaměstnavatel, má dvě organizační složky - Městský úřad Čáslav a Městskou policii Čáslav
Věnujeme se výkonu státní správy a samosprávy na katastrálním území Čáslavi i v celé oblasti obce s rozšířenou působností (tj. v určitých tématech také v desítkách menších obcí pod Čáslav spadajících)
Odbory - vnějších vztahů a komunikace * živnostenský úřad * dopravy * financí * investic * správy majetku města * sociálních věcí a zdravotnictví * školství, kultury a památkové péče * výstavby a regionálního rozvoje * životního prostředí * vnitřních věcí

Pracovní náplň

  • Správce majetku města zajišťuje správu, opravu a údržbu majetku města a další organizačně technické činnosti na tomto úseku.
  • Vede agendu nemovitostí ve vlastnictví města vč. nabývání, pronájmu, zastavování, prodeje či jiných způsobů disponování s tímto majetkem.
  • Vede majetkovou komisi a předkládá její závěry Radě města Čáslavi a Zastupitelstvu města.
  • Spolupracuje s projektanty při přípravě nových investičních akcí.

Požadujeme

  • minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou
  • komunikativní a organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost, schopnost řídit tým lidí
  • práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet),
  • řidičské oprávnění pro skupinu „B“

Nabízíme

  • různorodou práci u stabilního zaměstnavatele

Přílohy

VR_oSMM_2021_F.pdf

Vyřizuje

J. Lepešková
Tel.: 777 077 551

Další benefity

Home Office
Možnosti vzdělávání a kurzů
Odměny pro zaměstnance
Osobní ohodnocení
Pružná pracovní doba
Příspěvek na penzijní spoření

Buďte mezi prvními zájemci o tuto pozici.

Vyplňte motivační dopis!
Povoleny jsou pouze přílohy PDF, DOC, DOCX, ODT. Maximální velikost 2MB.
Vyberte soubor s životopisem!
Vyplňte jméno!
Vyplňte příjmení!
Vyplňte e-mail!
Vyplňte telefon!
Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů