Tipař - finančí poradce

Společnost: Jan Hlavín
Místo pracoviště: Čáslav
Úvazek: Částečný úvazek, Brigáda
Druh vztahu: Živnostenský list (IČO), Jiný typ (DPČ, DPP)
Práce z domova: Občasná
Min. požadované vzdělání: S maturitou
Vloženo: 14.02.2021

Pracovní náplň

  • Nabízím dlouhodobou spolupráci při doporučení finančních produktů.
  • Vaše odměna je za doporučení nového klienta.
  • Oblasti:
  • Pojištění - Životní a úrazové, povinné ručení a majetku.
  • Plaťte méně, či získejte více, při zachování stávající platby.
  • Hypotéky a úvěry (pouze bankovní domy) - refinancování stávajících úvěrů, lepší úrok a splátka, jeli to možné, nic neslibuji.
  • Spoření - stavební spoření bez poplatku a dalších podmínek, zlatý účet s maximální slevou na vstupní poplatek, nemovitostní dluhopis bez poplatku a další…
  • Spolupráce na ŽL, popřípadě dle dohody.

Požadujeme

  • Čestné chování.

Nabízíme

  • Dlouhodobou spolupráci.

Vyřizuje

Jan Hlavín
Tel.: 725638886

Buďte mezi prvními zájemci o tuto pozici.

Vyplňte motivační dopis!
Povoleny jsou pouze přílohy PDF, DOC, DOCX, ODT. Maximální velikost 2MB.
Vyberte soubor s životopisem!
Vyplňte jméno!
Vyplňte příjmení!
Vyplňte e-mail!
Vyplňte telefon!
Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů