Zahradník / Zahradnice

Společnost: Město Čáslav
Místo pracoviště: Čáslav
Úvazek: Plný úvazek, Částečný úvazek
Druh vztahu: Pracovní smlouva (HPP)
Práce z domova: Nelze
Min. požadované vzdělání: Základní
Vloženo: 08.09.2021

O společnosti

Město Čáslav, jako zaměstnavatel, má dvě organizační složky - Městský úřad Čáslav a Městskou policii Čáslav
Věnujeme se výkonu státní správy a samosprávy na katastrálním území Čáslavi i v celé oblasti obce s rozšířenou působností (tj. v určitých tématech také v desítkách menších obcí pod Čáslav spadajících)
Odbory - vnějších vztahů a komunikace * živnostenský úřad * dopravy * financí * investic * správy majetku města * sociálních věcí a zdravotnictví * školství, kultury a památkové péče * výstavby a regionálního rozvoje * životního prostředí * vnitřních věcí

Pracovní náplň

  • Výsadba, instalace a následná údržba veřejné zeleně pro městské části ve svěřených lokalitách. Příprava půdy pro výsadbu rostlin.
  • Součinnost při objednávání a plánování výsadeb s přihlédnutím k sezónnosti a aktuální nabídce dodavatelů.
  • Práce v terénu a řešení mimořádných událostí.
  • Prostor pro realizaci vlastních kreativních nápadů.

Požadujeme

  • střední vzdělání s výučním listem v oboru zahradnictví nebo praxe v oboru (min. 2 roky)
  • časová flexibilita, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
  • samostatnost, pečlivost, kreativita
  • manuální zručnost
  • Bližší informace na www.meucaslav.cz - pracovní příležitosti

Nabízíme

  • Práci, která je vidět
  • Práci, která zlepšuje životní prostředí

Přílohy

VR_2021_oSMM_zahradník.pdf

Vyřizuje

J. Lepešková
Tel.: 777 077 551

Další benefity

Možnosti vzdělávání a kurzů
Odměny pro zaměstnance
Osobní ohodnocení
Příspěvek na penzijní spoření

Buďte mezi prvními zájemci o tuto pozici.

Vyplňte motivační dopis!
Povoleny jsou pouze přílohy PDF, DOC, DOCX, ODT. Maximální velikost 2MB.
Vyberte soubor s životopisem!
Vyplňte jméno!
Vyplňte příjmení!
Vyplňte e-mail!
Vyplňte telefon!
Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů